Аккумуляторная система Li-lon 18В XR; Частота ходов 1000 - 3200 ход/мин; Вес (без аккумулятора) 2.1 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Вес | 2.1 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Величина ходу | 26 мм |
| Выходная мощность | 485 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Комплектация | Пластикова підошва - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Максимальна глибина різу у дереві | 135 мм |
| Максимальна глибина різу у кольоровому металі | 25 мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 10 мм |
| Максимальне число ходів | 3200 ход/хв |
| Максимальный угол наклона | 45 град |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Плавный пуск | є |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Тип пилы | лобзикова |
Информация для заказа
- Цена: 14 998,88 ₴








