Акумуляторна система 18V XR Li-lon; Ємність акумулятора 5 Аг; Діаметр диска 115х9.5 мм; Кут нахилу підошви 45 ?; Вага (без акумулятора) 2.5 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Дополнительные функции | |
| Вес | 2.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 5 Аг |
| Выходная мощность | 750 |
| Гарантія | 3 |
| Диаметр диска | 115 мм |
| Диаметр отверстия | 9.5 мм |
| Источник питания | акумуляторне |
| Комплектация | Пила дискова акумуляторна безщіткова - 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Пильний диск 24 зуба - 1 шт. Паралельний упор - 1 шт. Акумуляторна батарея 18V XR Li-lon 5 Аг - 2 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 25 мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 39.5 мм |
| Максимальный угол наклона | 45 град |
| Напряжение | 18 В |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Тип пилы | дискова |
| Частота вращения | 4500 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 24 998,91 ₴










