Совместимо с аккумуляторами 18В XR Li-Ion и FLEXVOLT; Тип лампы светодиодная; Вес (без аккумулятора) 3.8 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.8 |
| Гарантія | 1 |
| Комплектация | Ліхтар світлодіодний акумуляторний - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Кількість режимів освітлення | 1 |
| Напруга максимальна | 54 В |
| Напруга мінімальна | 18 В |
| Питание | 18В XR Li-Ion, FLEXVOLT |
| Световой поток | 5000 лм |
Информация для заказа
- Цена: 16 898,96 ₴












