Споживана потужність 1050 Вт; Клас очищення L; Об’єм пилозбірника 20 л; Вага 6,2 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Объем пылесборника | 20 л |
| Потребляемая мощность | 1050 Вт |
| Уровень шума | 80 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Диаметр шланга | 48 мм |
| Длина шланга | 2.1 м |
| Источник питания | мережеве |
| Сила всмоктування | 15 кПа |
| Скорость воздушного потока | 2268 л/хв |
Информация для заказа
- Цена: 4 999 ₴











