Аккумуляторная система 18В XR Li-lon; Емкость контейнера 300 - 400 мл; Вес (без аккумулятора) 2.1 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | США |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | є |
| Вес | 2.1 |
| Гарантія | 3 |
| Комплектация | Тримач картриджів 300 - 400 мл - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Макс. обсяг робочого матеріалу | 400 мл |
| Макс. швидкість подачі | 533 мм/хв |
| Мін. швидкість подачі | 51 мм/хв |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Совместимость с | Картриджами м’якої упаковки ″Ковбаса″ |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Штовхающе зусилля | 254 кг |
Информация для заказа
- Цена: 18 299 ₴




