Совместимо с батареями Li-Ion, 10.8 В, 14.4 В,18 В, 54 В XR FLEXVOLT; Час зарядки 135 хв - 54 В XR 9/3 Аг (DCB547); Струм зарядки 4 А; Вес 1.2 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Япония |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Комплектация | Двопортовий зарядний пристрій. Акумулятор 9 Аг (18 В)/3 Аг (54 В) - 2 шт. У картонній коробці |
| Напруга максимальна | 54 В |
| Напруга мінімальна | 10.8 В |
| Световая индикация | є |
| Струм зарядки | 4 А |
Информация для заказа
- Цена: 29 199,04 ₴






