Джерело живлення Li-ion, 20 В; Довжина шини 20 см; Загальна довжина інструменту без шини 180-280 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 3.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип штанги | телескопічна |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Щітковий, Li-ion, 20 В |
| Довжина шини | 20 см |
| Комплектація | Без акумулятора і ЗП. Шина — 1 шт. Ланцюг - 1 шт. Інструкція з експлуатації - 1 шт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість ланцюга | 5 |
| Штанга | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 998,96 ₴










