Привід руху ручний; Робоча ширина 77 см; Продуктивність прибирання 3000 кв.м/год; Вага 14.6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 14.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр щіток | 410 мм |
| Комплектація | Комплект кріплень, інструкція. |
| Об’єм збірника | 50 л |
| Продуктивність підмітання | 3000 кв.м/г |
| Робоча ширина | 77 см |
| Регулювання висоти підмітання | так, 8 покладень |
| Тип приводу | Прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 999,16 ₴








