Потужність 1.8 кВт; Довжина шини 35 см; Ланцюг 3/8 ″, 1.3 мм, 52 ланки; Вага 5.4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.4 кг |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Щітковий |
| Довжина шини | 35 |
| Кількість ланок ланцюга | 52 ланки |
| Комплектація | Шина Oregon — 1 шт. Ланцюг Oregon - 1 шт. Ключ-викрутка — 1 шт. |
| Сила двигуна | 1.8 кВт |
| Об'єм оливного бака | 0.18 л |
| Паз шини | 1.3 мм |
| Тип двигуна | Електричний |
| Швидкість ланцюга | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 498,96 ₴












