Потужність 0.5 кВт; Довжина ножа 50 см; Максимальний діаметр гілок 16 мм; Вага 3.2 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Stiga |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Антивибрационная система | є |
| Гарантія | 3 |
| Двигатель | Щітковий |
| Длина ножа | 50 см |
| Максимальный диаметр веток | 16 мм |
| Мощность двигателя | 0.5 кВт |
| Поворотна задня ручка | є |
| Тип ножа | Двосторонній |
| Тип інструмента | електричний |
| Штанга | немає |
Информация для заказа
- Цена: 4 198,95 ₴







