Джерело живлення Li-Ion, 20 В; Довжина ножа 45.5 см; Максимальний діаметр гілок 18 мм; Вага 4.67 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.67 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип штанги | розбірна та телескопічна |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Щітковий, Li-Ion, 20 |
| Довжина ножа | 45.5 см |
| Загальна довжина інструменту без шини | 254 см |
| Кількість ланок ланцюга | 33 |
| Комплектація | Акумулятор — 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт |
| Максимальний діаметр гілок | 18 мм |
| Паз шини | 1.3 мм |
| Поворотна задня ручка | немає |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип ножа | Подвійний |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість ланцюга | 5 |
| Штанга | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 599,08 ₴











