Режими MMA, MIG MAG, TIG LIFT, FCAW; Зварювальний струм 20-140 А; Діаметр електрода 1.6-4.0 мм ; Тривалість навантаження 60%
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Кабель електродотримача - 1 шт. Кабель затискання масі — 1 шт. Інструкція з експлуатації |
| Гарантія | 3 |
| Клас ізоляції | F |
| Номінальна напруга | 230 |
| Охолодження | Примусово повітряне |
| Робочий цикл апарата на максимальному струмі MMA | 60 % |
| Діаметр встановлюваних котушок з дротом макс | 200 мм |
| Режими зварювання | MMA, MIG MAG, TIG LIFT, FCAW |
| Напруга холостого ходу MMA | 60 В |
| Діаметр зварювального дроту макс | 1 мм |
| Максимальний діаметр електрода | 4 мм |
| Функція Зниження напруги (VDR) | Є |
| Кабель електродотримача | 3 м |
| Ступінь захисту корпусу | 21S |
| Максимальний зварювальний струм MMA | 140 А |
| Функція Форсаж дуги (Arc-Force) | Є |
| Максимальний зварювальний струм MIG | 140 А |
| Функція Антиприлипання (Anti-Stick) | Є |
| Кабель затиску маси | 2 м |
| Максимальна споживча потужність MMA | 6.1 кВт |
| Функція Гарячий старт (Hot-Start) | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999,05 ₴











