
EnerSol EB-Li-MAX25,6V100Ah
24 999,05 ₴
- Нет в наличии
- Код: EB-Li-MAX25,6V100Ah
EnerSol EB-Li-MAX25,6V100AhНет в наличии
24 999,05 ₴
+380 (96) 015-05-73
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Тип акумулятора LiFePO4; Запас енергії 2,56 кВт/год; Місткість батареї 100 Аг; Номінальна напруга постійного струму 25,6 В
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 28 |
| Гарантія | 5 |
| Елемент батареї | 3.2В100Аг *16 |
| Запас енергії | 2.56 кВт/г |
| Захист від перезаряду | 29.2 В |
| Макс. струм заряду | 100 А |
| Максимальна напруга заряду | 29.2 В |
| Метод з’єднення | 16S |
| Напруга відсічення розряду | 22.4 В |
| Номинальная емкость | 100 Агод |
| Номинальное напряжение | 25.6 |
| Номінальна напруга заряду | 28 В |
| Номінальний струм розряду | 100 А |
| Піковий струм розряду | 200 А |
| Температура експлуатації | ’0? ~ +30? |
Информация для заказа
- Цена: 24 999,05 ₴

