Тип інвертора Гібридний; Номінальна потужність 3.6 кВт; Пікова потужність 7,2 кВт; Номінальна вихідна напруга 230 В
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходной ток | 16.3 |
| Гарантія | 5 |
| Зовнішній датчик температури | Є |
| ККД MRRT | 99 |
| Кількість входів PV | 2 шт |
| Кількість трекерів МРРТ | 2 шт |
| Макс. ККД | 93 % |
| Макс. напруга МРРТ | 500 В |
| Макс. потужність сонячного поля | 5000 Вт |
| Макс. струм заряду | 120 А |
| Макси. струм розряду | 120 А |
| Максимальна потужність інвертора (10 сек) | 7.2 кВт |
| Номінальна напруга MPPT | 360 В |
| Номінальна потужність інвертора | 3.6 кВт |
| Охлаждение | Интеллектуальный вентилятор |
| Підтримка BMS | RS232 |
| Стадії зарядки | 3 стадії + вирівнювання |
| Старт МРРТ | 60 В |
| Струм МРРТ | 27 |
| Ступінь захисту корпусу | IP23 |
| Тип батареи | GEL, AGM, LifePo4 |
| Тип мережі | однофазна |
Информация для заказа
- Цена: 16 998,91 ₴



