Батарея li-ion ; Емкость батареи 3.7V, 156 Аг, 577.2 Вт/г; Номинальная мощность 600 Вт; Вес 6.8 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 6.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Зарядний пристрій від мережі - 1 шт;. Зарядний прибор від авто - 1 шт; |
| Гарантія | 1 |
| Номинальная мощность | 600 кВт |
| Частота | 50 |
| Емкость батареи | 3,7 V, 156Аг, 577.2 Вт/ч |
| Максимальна (пікова) потужність | 1000 Вт |
| Спосіб зарядки | від мережі,від сонця,від автомобіля |
| Батарея | Li-lon |
| Выходы | 2*USB,1*USB 3.0,1*Type C,4*DC 12V |
Информация для заказа
- Цена: 23 998,94 ₴









