Батарея li-ion ; Ємність батареї 3,7 V, 300Аг, 1110 Вт/г; Номінальна потужність 1000 Вт; Вага 14 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 14 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Батарея | Li-lon |
| Выходы | 2*USB,1*USB 3.0,1*Type C,4*DC 12V |
| Гарантія | 1 |
| Емкость батареи | 3,7 V, 300Аг,1110 Вт/г |
| Комплектация | Зарядний пристрій від мережі - 1 шт;. Зарядний прибор від авто - 1 шт; |
| Максимальна (пікова) потужність | 2000 Вт |
| Номинальная мощность | 1000 кВт |
| Спосіб зарядки | від мережі,від сонця,від автомобіля |
| Частота | 50 |
Информация для заказа
- Цена: 47 998,99 ₴








