Тип HEX; Диаметр вибробулавы 45 мм; Длина гибкого вала 4.0 м
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Длина гибкого вала | 4 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішній діаметр гнучкого вала | 12 мм |
| Діаметр вібробулави | 45 мм |
| Зовнішній діаметр гнучкого вала | 32 мм |
| Максимальная частота | 183 Гц |
| Тип | HEX |
Информация для заказа
- Цена: 3 499,04 ₴



