Тип глибинний ; Потужність 1.5 кВт; Частота струму 200 Гц; Частота вібрацій 12000 віб/хв; Діаметр вібробулави 50 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина гнучкого валу | 4 м |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 |
| Діаметр вібробулави | 50 мм |
| Комплектація | Перетворювач |
| Міцність | 1.5 Вт |
| Параметри мережі | 230 В |
| Тип | Глибокий |
| Центробіжна сила | 5 кН |
| Частота току | 200 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 299,01 ₴






