Двигун Loncin LC2V78F-2; Потужність двигуна 12.1 кВт; Макс. глибина різання до 260 мм; Макс. діаметр диска до 700 мм; Вага 260 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 260 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність водяного бака | 30 л |
| Гарантія | 1 |
| Двигатель | Loncin LC2V78F-2 |
| Комплектация | Бак для води. Швидкознімне з’єднання |
| Макс. глибина різу | 260 мм |
| Макс. діаметр диска | 700 мм |
| Мощность двигателя | 12.1 кВт |
| Объем двигателя | 678 куб. см |
Информация для заказа
- Цена: 129 999,05 ₴







