Застосування чорний метал; Розмір кола 230х6.0х22.23 мм; Профіль кола вигнутий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр внешний | 230 мм |
| Толщина | 6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Круг відрізний - 1 шт |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Применение | чорний метал |
| Профіль круга | вигнутий |
Информация для заказа
- Цена: 132,20 ₴



