Тип свердління мокре; Потужність 3.58 кВт; Частота обертання 650/850 об/хв; Максимальний діаметр свердління 255 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 13 кг |
| Максимальний діаметр свердління | 255 мм |
| Споживана потужність | 3.58 Вт |
| Тип свердління | Мокре |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Напруження | 230 В |
| Частота обертання | 850 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 649,10 ₴





