Перед оформленням замовлення просимо Вас уточнити наявність та термін постачання !!!
| Виробник | STIGA |
| Тип інструмента | бензиновий |
| Двигун | Бензиновий, 2-тактний |
| Потужність двигуна, кВт | 1.25 |
| Об'єм двигуна, куб.см | 42.7 |
| Максим.чило обертів, об/хв | 9500 |
| Об'єм паливного бака, л | 1 |
| Косильний інструмент | ніж і волосінь |
| Ширина косіння, см | 45 |
| Тип ручки | велосипедна |
| Вага, кг | 8.2 |
| Комплектація | ✔ Косильна головка — 1 шт. ✔ Косильний ніж — 1 шт. ✔ Ремінь на 2 плеча — 1 шт. ✔ Ключ-викрутка — 1 шт. ✔ Комплект кріпильних елементів — 1 шт. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 9500 об/хв |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 45 мм |
| Ширина скошування ножа | 45 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Складна ручка | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.2 кг |
| Довжина | 1890 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 42.7 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 999 ₴







