Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дизельний генератор 13 квт 380В»
Компанія ТОВ "ФОРВАРД ТРЕЙДІНГ ГРУП" офіційний імпортер бензинових і дизельних генераторів різних потужностей. Наша команда зможе Вам надати максимально надійну та якісну консультацію під час вибору необхідного Вам обладнання. Ми маємо дуже великий досвід у продажу та сервісному обслуговуванні цього обладнання.
Основні важливі параметри під час вибору Генератора:
Цей генератор має Тип запуску — електростартер
Номінальна потужність — 12 кВт
Максимальна потужність — 13 кВт
Паливо — дизель
Паливний бак – 30 л
Напруга - 220/380 В
Кількість фаз – одна/три
Охолодження - повітряне
Матеріал альтернатора — мідь
Вага — 350 кг
Комплектація: Колеса, ручка, стабілізатор напруги, цифровий мультиметр 3 в 1, Підготовка під автоматику.
Більш детальну інформацію Ви можете отримати в нашого менеджера телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип палива | Дизельне |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 та 3 |
| Напруга | 220.38 В |
| Номінальна потужність | 12 кВт |
| Максимальна потужність | 13 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Вхід ATS | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | ES-2V98FDE |
| Об'єм двигуна | 1326 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 4 л |
| Об'єм паливного бака | 30 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Споживання палива | 0.28 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1370 мм |
| Висота | 980 мм |
| Ширина | 840 мм |
| Вага | 350 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор у комплекті | Так |
- Ціна: 189 999 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка







