Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дизельний генератор 6.5 квт 220В»
Компанія ТОВ "ФОРВАРД ТРЕЙДІНГ РУП" офіційний імпортер бензинових і дизельних генераторів різних потужностей. Наша команда зможе Вам надати максимально надійну та якісну консультацію під час вибору необхідного Вам обладнання. Ми маємо дуже великий досвід у продажу та сервісному обслуговуванні цього обладнання.
Основні важливі параметри під час вибору Генератора:
Цей генератор має Тип запуску — електростартер
Номінальна потужність — 6 кВт
Максимальна потужність — 6.5 кВт
Паливо — дизель
Паливний бак – 16 л
Напруга - 220 В
Кількість фаз – одна
Охолодження - повітряне
Матеріал альтернатора — мідь
Вага — 156 кг
Комплектація: Колеса, ручка, стабілізатор напруги, цифровий мультиметр 3 в 1, Підготовка під автоматику
Докладну інформацію Ви можете отримати в нашого менеджера телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип палива | Дизельне |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 26 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Максимальна потужність | 6.5 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Безперервний |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Вхід ATS | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | ES-192D |
| Об'єм двигуна | 498 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.65 л |
| Об'єм паливного бака | 16 л |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 0.28 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 920 мм |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Вага | 156 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Кількість коліщат | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор у комплекті | Так |
- Ціна: 69 999 ₴
- Спосіб упаковки: Заводська упаковка











Відправка з 03 червня 2026

