Компанія ТОВ "ФОРВАРД ТРЕЙДІНГ ГРУП" пропонує Вашій увазі потожний та надійний інверторний кондиціонер GAC-07GH-IWF (GRUNHELM).
Перевага цього кондиціонера над іншими - інверторний мотор, передова технологія. Довжина магістралі для даного кондиціонера - 15 м. Кондиціонер має функцію Wi-Fi. Тепер є можливість управляти кондиціонером не тільки з пульта, але і з телефона та планшета.
Кондиціонер має компресор GMCC, світового відомого виробника.
Діапазон робочої температури кондиціонера складає: +54/-17°С.
У комплекті є пульт із батарейками, кріплення, адаптер Wi-Fi, інструкція.
Кондиціонер має наступні параметри:
Потужність 7000 БТЕ
Потужність на обігрів: 609 Вт
Потужність на охолодження: 639 Вт
LED дисплей - ТАК
Рівень шуму внутрішнього блоку 34 дБ
Рівень шуму зовнішнього блоку 48 дБ
Робочий діапазон зовнішніх температур: обігрів
-7 ~ + 54
Робочий діапазон зовнішніх температур: охолодження
0~-17
Тип холодоагенту: R410AВ
Режими роботи:
- Охолодження
- Обігрів
- Вентилятор
- Автоматичний
- Осушення
- ЕКО
- Турборежим
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 2 |
| Мощность обогрева | 609 Вт |
| Мощность охлаждения | 639 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Охлаждающая способность | 7000 BTU/ч |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический режим работы | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R410a |
| Количество режимов работы | 7 |
| Максимальная длина коммуникаций | 15 м |
| Максимальная температура | 50 град. |
| Минимальная температура | -7 град. |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим вентиляции | Да |
| Таймер | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Уровень шума | 34 дБ |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -7 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 639 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 609 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 17 057 ₴






