Получите эту позицию бесплатно при покупке «Газонокосарка»
Газонокосарка Електрична - EM-6118B (GRUNHELM)
Короткий опис: Газонокосарка електрична GRUNHELM EM-6118B, 1,5 кВт, ширина скошування 320мм, травозбірник 35л, вага 9кг.
Компанія ТОВ "ФОРВАРД ТРЕЙДІНГ ГРУП" пропонує Вашій увазі електричну газонокосарку EM-6118B (GRUNHELM), несамохідну.
Переваги: легка, мобільна, просто у застосуванні газонокосарка яка ідеально підійде для невеликій присадибної території і вимагає мінімум місця для зберігання. Косарка обладнена двигуном 1500Вт, що достатнь для якісної роботи. Мотор має автоматику, яка його захищений від несподіваних перепадів напруги. Корпус виконано із міцного пластику, що має ряд технологічних ребер жорсткості. Рукоятка П-образного типу містить на собі основні елементи управління, завдяки чому забезпечується повний контроль над процесом скошування. Косарка має травосборник на 35 літрів, що дає можливість опрацювати плошу 200-300 кв.м. Також є можливість вибору необхідного рівня зрізу трави по трьом положення - 25, 40 і 55 мм.
Додаткову технічну консультацію Ви зможете отримати у наших менеджерів за телефоном 096/015/05/73 або через смс Чат бота натиснув кнопку для звязку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Страна производитель | Китай |
| Выброс скошенной травы | Выброс в травосборник |
| Высота скашивания | 55 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колес | 4 шт |
| Максимальная ширина скашивания | 320 мм |
| Объем травосборника | 35 л |
| Рекомендуемая площадь | 300 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Тип привода колес | Полный |
| Тип травосборника | Жесткий |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9 кг |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
- Цена: 3 000 ₴




