Получите эту позицию бесплатно при покупке «Мотокоса 3.2 квт»
Перед замовленням рекомендуємо Вам уточнити термін поставки у менеджера по телефону або через Чат бот натиснув кнопку "Написати"
Мотокоса БMK-3100М (3.2кВт, 7.8кг) (FORTE)
Детально: Мотокосa Forte БMK-БMK-3100М, двигун 52см3, потужність 3,2 кВт, вал 28мм, косильна головка, ніж 3Т/40Т, вага 7,8 кг.
Компанія ТОВ "ФОРВАРД ТРЕЙДІНГ ГРУП" пропонує Вашій увазі Мотокосу БMK-3100М (3.2кВт, 7.8кг) виробник. FORTE.
Надійна техніка від надійного та відомого виробника. Мотокоса розроблена для тривалих навантажень на великих територіях. Мотокоса працює на бензиновому двигуну відмінної якості. Мотокосу можна віднести до проф.інструменту.
Використовуєть для покосу м'якої газон. трави, а також зріже перерослі бур'яни, бур'яни, зарості, чагарники та ін.
Мотокоса має паливний бак 1,2 л, що дозволяє виконувати покіс довгий час без дозаправлення.
У комплекті є широкий плечовий ремінь, також встановлена зручна рукоятка велосипедного типу, для більш точного маневрування на ділянці. А широкий захисний кожух, забезпечує надійний захист від летять частинок трави і бруду.
Косильна головка. Ніж 3Т/40Т. Ранцевий ремінь. Штанга нерозбірна.
Гарантія - 1 рік. Сервіс по всій Україні.
Швидка відправка по всій Україні.
Довідка за тел.096/015/05/73
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Прямая |
| Ширина скашивания лески | 450 мм |
| Ширина скашивания ножа | 254 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.8 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем топливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
| Дополнительные характеристики | |
| Плечевой ремень | Да |
| Складная ручка | Нет |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 3200 Вт |
- Цена: 3 251 ₴




